Aciiiiiill

Anonymus944867

merhaba arkadaşlar 4 aylık kedim ishal oldu 2 aydır benimle ve ilk defa ishal oldu kakasını yaptıktan sonra totosunda ve ordaki tüylerde fazlasıyla ishal kaka oluyo ıslak mendil bez vb ne kadar silersem sileyim tüydn tam olarak geçmedi ve çok kötü kokuyo Allah aşkına yardım edin 2 gündür canım çıktı

2 CEVAP

gulsundusmez

Öncelikle su ihtiyacını eksik etmeyin.Yavru ve 2 gün geçmiş artık tehlikeli vet'e götürün bir antibiyotikli iğne yapacak o kadar.Vet veya eczanelerde probiyotik tozlar var mamasına dökün ve yaş mama ile beslememeye çalışın tavuk ciğer salam sosis falan asla vermeyin.Süt falan asla vermeyin

Merve203

İ/ d yas mama ve ustune dokeceginiz toz halinde olan purinanin probiyotiklerinden kullanabilirsiniz. Veterinerden satin alabilirsiniz. Genelde ishale bunlari veriyorlar. Tabi veteriner degilim ama kendi kedimde bircok kez bu sorunla karsilastim. Her veteriner bu coZumu uyguladi. Bir de bol su içsin. Birkac ayri kaba su koyun evin farkli yerlerine. Suyu surekli tazeleyin