Market Yaş Mamaları

Geçen hafta 2 tane yas mama aldim 1 whiskas ve 1 tanede purina gourmet(gold degil konserve olmayan)
Her hafta 1 tane yaş mama ile beslemeyi duşunuyorum whiskasin zaten yararli olmadigini biliyorum ama yinede çeşit olsun diye başka marka almak istedim.

Şimdi size sorum şu: migrostan alınabilecek en kaliteli yaş mama markası nedir? migrostakiler o kadar yararlı değiller bunun farkındayım ama ailem internetten mama sipariş etmeyi pek istemiyorlar bayat veya kötü gelir düşüncesiyle. Petshop ve veterinerlerdekide pahalı oluyormuş bu yüzden migrostan almak zorunda kalıyorum. Şimdiden teşekkürler

13 CEVAP

sforselin

Hatta indirim zamanı çantaya atmalık stokladığım bestpet bile Whiskastan daha çok önerebilirim sanırım. Bilmiyorum :/ En azından fiyatı da ona göre.

gulsundusmez

kozmetik ürünü gibi bu işlerde eczane dışında nasıl marketlerde satılanı almamak lazım.Marketlerde felicia whiskas goody fln hele tavsiye etmem. Bestpet fena değil ama. Bütçe meselesi ben gourme gold kullanıyorum ama yavru için yok. Ben bu siteden sipariş veriyorum daha uygun başka internet siteleri de mevcut araştırmanız lazım. Proplan yaş mama efsanedir ama pahalı tabi:/

betul18

aslında internetten yaş mama alırken ben problem yaşadım burdan aldığım reflex marka yaş mama aynı çorba gibi geldi kargodan mı oldu anlamadım dolaba koydum kıvamlansın diye yine pek normal durmadı vermedim hayvana tabi 6 paket yaş mama boşa gitti bu yaş mamalardaki dişük et oranı beni çok rahatsız ediyor artık kendi yaş mamamı kendim yapıcam yani ama yine de marka tavsiyesi olan fiyat aralığı da çok yüksek olmayan

Bu arada konserve olarakda önerebilirsiniz fark etmez yaş mama olsun yeter

sforselin

İnterneten almayı reddetmelerinin mantıksızlığını telefonu onlara verin de açıklayayım. Migros'tan alacağınız kötü içerikli mamaya vereceğinizden azını verebilirsiniz internetten alarak. Petlebi gayet güvenilir bir site mesela. Altta son kullanma tarihleri yazıyor.
Kendiniz yaparsanız daha iyi olur tabii ki ama öneride bulunacak olursam Mırmır fena değildi(yine internetten çok daha ucuza alabilirsiniz.) Whiskas yerine en azından brit alınabilir ya da. Kendi kedime yine vermem ama Whiskastan daha iyi bi seçenek bence.

pompompurin

ben nutri konserve veriyorum purinayla aynı boyutta tanesi 5 tl ve içinde gerçek et var tavsiye ederim.

sforselin

Bestpet'i 1.60₺ civarına aldım indirimde. Aklınızda bulunsun. Çantaya atmalık stok yapmak için ideal :) Şu anda fiyatı 2.70 gibi bi şey olması lazım

gulsundusmez

Birde çeşit olsun yanlış bir mantalite kedi marka mamasını değiştirmek uygun değil çoğu zaman red ediyorlar.Sevdiği kaliteli marka ile devam edin tavuklu çok vermemeye çalışın

Tamam hrpinise cok tesekkürler

Themis_hy

Migrosdan alabileceğin en iyi kuru mama brit. Kampanyaları takip edersen uyguna alabilirsin.

Themis_hy

Sadece yaş mama ile beslemeyi düşünmüyorsun dimi ? Kedin hastalanır. Düzenli kuru mama ve 10-15 günde bir de 1 kutu yaş mama vermen daha doğru olur.

Kuru mama veriyorum zaten o sorun degil evde birsurur kuru mama var kaliteli olanlardan o konuda sorun yok

alabalik32

Migrostan Felix Junior alıyorum.