Arkadaşlar Kedimin Tek Gözü Kanlandi

Akgulertut

2.kedimle oynarken oldu sanırım fotoğraf ekte olacak daha öncede bir kere böyle bir şeyle karsilasmistim kendiliğinden geçmişti

7 CEVAP

Bir problemi olduğu ortada, hayvan gözünü tam açamıyor bile. Kendiliğinden geçmesini beklemeden veterinere gitmenizi tavsiye ederim, bilmediğiniz yöntemlere veya ilaçlara başvurmayın lütfen.

sekerfare21

Goz cok cok onemli. Veterinere goturmeniz lazim.

Zeynepulku

Biz ne yapabiliriz?

Akgulertut

@zeynepulku.ayni durumu yasayanlar varsa nasil geçti ne yaptılar senin başına gelmemis demekki birsey yapamazsın.

Leylikak

Merhaba aynısı benim kendime de oldu. Şuan fark ediyorum. Nasıl bir tedavi gördünüz acaba?

Bence geç kalmadan veterinere gitmelisiniz bizimde aynı durum hastalık yüzünden olmuştu. Tedaviye geç kalındığı için hayvanın gözünü kurtaramadık. Ben barınaktan aldığımda o durumdaydı elimden geleni yaptım ama sonuçta geç kalınmış. Böyle durumlarda damla kullanmak erken teşhisde çok faydalı hayvanın kör olma ihtimalı en aza iner ortadan kalkar. Bence yarın götürün. Bu gecede ılık çayla hafif hafif gözünü silin rahatlasın biraz. Benim yaptıklarım bunlardı. Umarım iyileşir minik :)

Denizmerve39

Ilil cayla pamukla sil ama veterinere gotur yani