Kedimin Gozlerindeki Gozyasi Lekesi Mi ?

ilaydabal

Merhaba arkadaslar
Kedimin goz kenarlarindaki gozyasi mi yas mama lekesi mi? Sahiplendigim kisi mama lekesi cikar dedi ama saf suyla cikmiyor. Crystalin siparis ettim bir de onunla denicem ama sizin bildiginiz iyi sonuc aldiginiz dogal tarifler var mi?

7 CEVAP

sforselin

Gözleri pamuğu ılık çay suyuyla ıslatarak temizleyebilirsiniz. Crystalin daha iyi olur tabii. Uzun vadede çay lekelendirebiliyormuş çünkü.

ilaydabal

papatya çayı diye okumuştum bir de belki onu denerim o zaman crystalin hergün kullanılmaması gerekiyormuş sanırım çünkü

sforselin

Evet, papatya çayı da olabilir bence. Kokusu falan rahatlatıcı da olabilir. Hergün kullanılmaması gerektiğini hiç duymamıştım. Emin misiniz

ilaydabal

bana haftada bir uygulayın demişti sahiplendiğim kişi. göz kulak popoya. belki kendisi hergün temizlemediği için mi öyle dedi bilemedim. çünkü temizleseydi böyle lekeli olmazdı aldığımda daha lekeliydi ben bu kadar çıkartabildim. çok ufak olduğu için bastıramadımda korktum

cipildek

Ben karbonatlı su ile temizliyorum

Aynısı benim kedimde de vardı gözlerinde ufak bi enfeksiyon var demişti veterinerim ve günde 6 kez sağ sol olmak üzere birer damla VIGAMOX adlı ilacı damlat dedi reçete yazdı öneririm benimkisi hemen iyileşti tabi bi veterinere danışmakta fayda var :)

ilaydabal

Evet vet.e goturdum damla verdi simdi duzelmeye basladi tesekkur ederimm