Mamanın Bayat Veya Bozuk Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İnternetten kedime Purina Cat Chow'un 15 kiloluk mamasını aldım. Ancak fiyatının bu kadar ucuz olması beni gerçekten kuşkulandırdı. Kilosu 16 tlye geliyordu. Mamayı aldıktan sonra paketi, sanki daha önceden açılıp tekrar yapıştırılmış gibi duruyordu. Kokusu da farklı geldi bana. Bozuk olup olmadığını nasıl anlarım? Kedimin eski mamasıyla karıştırıp önüne koydum. Biraz yiyip gitti. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

3 CEVAP

sekerfare21

Herkesin satis yapabildigi sitelere guvenmeyin lutfen. Tanidik bir petshop’a giderseniz size yapilan butun kotulukleri anlatabilir. Gecenlerde yine bu sitelerden birinden alisveris yapan biri son kullanma tarihinin degistirildigini fark etmisti. Sikayetleri de ciddiye almiyor bu buyuk siteler. Ozellikle mama gibi cok onemli bir konuda kedinizin sagligi icin ucuza yonelmeyin lutfen. Sattiklari fiyatin absurtlugu ortaya koyuyor zaten guvenilirsizliklerini. Simdilik yapabileceginiz tek sey yakinlarda bir petshop’la degerlendirebilirsiniz durumu. Yardimci olacak birini bulamazsaniz guvenilir bir petshop’tan acik mama alin ayni markadan kendiniz karsilastirin ama acik mamalara da cok guven olmuyor.

sekerfare21

Son olarak o ucuza satilan mamalar hep tarihi degistirilmis mamalar. Geri kalan da icindekini degistiriyorlar.

Peki bana mama alabileceğim güvenilir bir site söyleyebilir misiniz?