Yavru Kedim Zehirlenir Mi

chromatica

yaş mamayı ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ama muhtemelen 3-4 gün önce aldım ve aldıktan 1 gün sonra paketi açtım, açıktan sonra buzdolabı poşetine yerleştirip buzdolabına koydum. daha demin de kedime az birşey verdim fakat sonrdan bozuk mudur acaba zehirlenir mi diye korkmaya başladım birşey olmaz dimi

5 CEVAP

Elifke

buzdolabında sakladıysanız muhtemelen bir şey olmaz. ben de aynı şekilde yapıyorum. tüm paketi tek seferde yedirmiyorum ishal oluyor benim kedim o zaman çünkü. ağzını sıkı kapatıp koysanız yeterlidir.

chromatica

tamamdır çok teşekkür ederim içim az da olsa rahatladı

alabalik32

2 günde bitirin. Bende öyle yapıyorum.

Cemrecookie

Buzdolabından direkt çıkarıp vermeyin ılısın öyle verin ek bilgi :)

Buzdolabında sakladiysaniz bir problem olmaz, yalnız 48 saat içinde tüketmeye çalışın.