Yavru Kediye Geçici Olarak Bebek Maması Verilir Mi

didarkardes

Bugün internetten biopetactive 'nin kedi sütünü sipariş verdim ama çok açlar mamaları gelene kadar 1-2 gün bebelac, aptamil gibi mama verebilir miyim

8 CEVAP

Succubus

bilmiyorum ama
https://thevetscare.com/can-i-feed-a-kitten-baby-formula/
laktozsuz olduğu sürece geçici olarak verebilirsiniz gibi görünüyor.

didarkardes

Daha 10 günlükler ama

didarkardes

Teşekkürler bende internette verilir diye yazınca buraya da sormak istedim :)

Zeynepulku

Verebilirsiniz problem olmaz 2-3 gunden

didarkardes

Teşekkür ederim cevabınız için:)

sforselin

Normal yaş mama vermeniz daha mantıklı olur.

sforselin

Bana sulandırılıp ezilmiş yaş mama verilmesi daha mantıklı gibi gelmişti ama internette verilebilir diyor. Daha deneyimli birileri yazar umarım.

Zeynepulku

Ben de 2 tane yavru kedi bulmuştum 2 haftalık var yok. Cumartesi akşamdı vet hekimimiz devam sütü alin 0-6 aylık olanlardan. Kullandık baya ama bebekler hastaydı o yüzden yasamadilar. Bi problem olmaz. Ama uzun vadede kullanmanız gerekir çünkü kedi sutlerinde taurin gibi kediler için önemli şeyler var. Bebek devam sütlerin de yok bunlar.