Kedi Mama Önerisi

Bana kedi maması alabileceğim güvenilir bir site önerebilir misiniz? Kedim 8,5 aylık. Mamasını değiştireceğim, yeni mama önerisinde de bulunabilir misiniz? Yalnız kaliteli olsun istiyorum, uygun fiyatlı bir mama var mı?

5 CEVAP

Ozge00

Mar ka mama
Ça buk mama
ko lay mama
pet zz shop
Pet bura da

Rmyss

Marka olarak proplan , royal canın tavsiye ederim proplan kullanıyorum çok memnunum aşırı pahali da deil

Proplan ve royal canin icerikleri kotu ve orta segment diye biliyorum. Royal caninde gercek et bile yok. Mystic, golosi bile alinabilir ikisi yerine; belki prochoice, britcare.

petlebiden alabilirsiniz ******** *** gibi sayfalardan alabilirsiniz brit care kullanıyorum memnunum tavsiye ederim kaliteli içeriği iyi mama

ferhat05

Ben prochoice kullanıyorum. Et oranı, taurini vs gayet iyi. Ve uygun fiyatlı özellikle royal canin ve proplan gibi mamalara göre. N&D biraz masraflı.