Kedimin Burnu Beyazımsı Oldu

Rmyss

Arkadaşlar kedimin burnu normalde birazdaha pembemsi arada beyaz oluyor böyle yani beyaz derken baya bi açık pembe oluyor sebebi nedir .
Yemesinde icmesinde oynamasında halinde tavrında hiçbirşey yok gayet iyi .
Aklıma takıldı normal bir durummudur

6 CEVAP

ZehraBulutt

Üşümüştür

Rmyss

Kansizlik da olamaz sanırım cunku mama değişikliğinden ishali vardı kan tahlili yaptılar her ihtimale karşı. Kan tahlili temiz çıktı hicbir sorun yok dedi veteriner kansızlık falan olsa çıkardı sanırım tahlilde

Rmyss

Usudugunu düşündüm ama kulakları falan gayet sıcak

AsenaTuncay

Kulakları, dili, burnu beyaza yakın olunca kansızlık belirtisi olabilirmiş. Demir eksikliği de... üşümeden değilse bir veterinere danışmak daha iyi olabilir.

ZehraBulutt

Sadece burnu üşümüştür o zaman :) Önce burun üşür, kulak çok soğuk olunca üşür ya zaten

serapbersoy

benim kedim de bazen öyle oluyor muhtemelen üşümüştür ev yerden ısıtmalı gidiyo sıcak yerin üstüne yatıyo geri pespembe oluyor:) burnuna dokunun soğuktur muhtemelen