Kedim Hastalanacak Diye Çok Korkuyorum

betul18

nerdeyse paranoya oldum internette okuyup okuyup endişeleniyoruö vitamin maltı takviye faydalı şeyler ne alınabilir tekir kediler cins kedilerden daha sağlıklı olur diyolar ama korkuyorum yine de acaba bi hastalığı var da ben mi farketmiyorum diye

4 CEVAP

kedi için immün sistem güçlendirici vitaminler alabilirisin dışarı felan çıkmıyorsa aşılar felan da varsa beslenmeside dengeliyse hastalık geçirmez turp gibi olurlar ama en ufak belirtilerede dikkat etmeliyiz

Mapple2

Yarım Hekim Candan , Yarım Hoca da dinden eder.. Misali :) İnternet çöp bilgiler ile doludur. Sizin yapmanız güvenilir kaynaklardan bilgileri özümseniz doğru bilgiye ulaşmanız olacaktır.. ve Önemli durumlar da Vet ziyaret edin.
Mama firmaları ile sponsorlu çalışan bazı Vet de dikkat etmek gerek ;)
Endişelenmeyin Please Kediler Doğa da yaşayan güçlü varlıklardır. Önemli hastalıkları olmadığı sürece yaşamlarını idame ettirebilirler.

sforselin

Bi canlının sorumluluğunun tamamen üstlenmek insanı gerçekten insanı geren bir durum. Ama yaşıyla doğru orantılı olarak bu endişeli haliniz azalacaktır diye düşünüyorum. Aşılarını yaptırıyorsanız, yemesine içmesine dikkat ediyorsanız aman hasta olacak diye sürekli diken üstünde hem kendiniz streslenir hem de onu streslendirirsiniz.

tabi kalıtsal bir hastalık taşıyorsa