130 Tlye 15 Kg Mama

Mehmetkr

Bugün barınaktan bir köpek sahiplendik 15 kgsi en fazla 140 TL olan mama öneriniz var mı köpek 1.5 veya 2 yaşında ama çok zayıf kalmış barınakta

7 CEVAP

Seymaaacaan

Mystic :)

Mehmetkr

15 kgsi 180 TL civarında ve içeriği güvenilmez diyorlar teşekkürler yinede

Mehmetkr

15 kgsi 180 TL civarında ve içeriği güvenilmez diyorlar teşekkürler yinede

Seymaaacaan

Mysticin fiyatı uygun içeriğide güzel????

Ozge00

O fiyata zor iyi içerikli bir mama bulmak. Felicia ve Mystic var benim bildiğim

Ozge00

Daha ucuz dr sacchi ve Reflex var ama içerikleri cok cok iyi değil maalesef

Mehmetkr

Teşekkürler hepinize