Sizce Kedim Kırma Mı?

Aslansutlac

buradaki fotoğrafta daha belli oluyor sizce bir ebevyni sarman olabilir mi

4 CEVAP

sforselin

Böyle anlaşılmaz ki bu :) Kedi "sokak kedisi" de olsa British Scottish de olsa sahip olabileceği bir sürü renk var. Bizim sadece beyaz olarak düşündüğümüz Ankara kedileri, Van kedileri bile çeşitli kürk rengine ve desenine sahip olabiliyorlar.

suddeez

İlla cinsi Farklı olucak diye bişey yok yani rengi farklıysa

suddeez

Gri anne beyaz baba ya da tam tersi olabilir

ZehraBulutt

Diğer sorunuza da yazdım yüzü de vücut yapısı da scottish bu kedinin. İri patiler, kalın ve küt kuyruk, tombul vucut vs. Scottish kediler illa ki düz renk olacak diye bir şey yok, böyle desenli de olabilirler. Ama düz renkler daha beğenildiğinden üreticiler ona göre eşleştiriyor kedileri, şecereli olanların soyu sopu biliniyor zaten iki kedi eşleştiğinde ne renk yavru gelir biliyorlar. O yüzden scottish ve britishler düz renk genelde.