Sokak Kedisine Aşı?

Ozimm

Merhaba arkadaşlar parkta baktığım bir kedi var 2 aylıktan çokça büyüktür sürekli beslediğim ve sevdiğim için iç dış parazit karma kuduz gibi aşıları yaptırmak istiyorum ama sokakta yaşadığı için etki etmez deniyor bu doğru mu bilgisi olan yazabilir mi?

1 CEVAP

sforselin

Niye etki etmesin? Yaptırırsanız güzel olur tabii. Ama başka bir hastalıkları olmadığından emin olmalısınız, özellikle karma aşısını yaptıracağınız zaman. İç dış parazit yapılabilir. Arkadaşımın 14 yaşındaki kedisine aşı yapmıyorlar mesela ama iç dış parazitlerini oluyor.