Aro Kedi Maması ??

Aslansutlac

merhaba ben sokak hayvanları için metrodan aro markası mama aldım indirime düşmüştü 20 kg kedi mamasını 100 tl ye aldım sokak kedilerinin önüne koydum gayet iştahla yiyorlar bu mamanın içeriği veya kalitesi hakkında bilgisi olan var mı çünkü onların sağlıkları da çok önemli >3

1 CEVAP

sforselin

İçeriğinde taze et vardı ve protein oranı güzeldi diye hatırlıyorum. Paketten inceleyebilirsiniz aslında. Hiç anlamıyorum derseniz buraya da atabilirsiniz :) Ben de uğrayayım Metro'ya, teşekkürler