Benim İlanım Ne Kadar Sürede Sahiplenir

NURSENA123

bi ilan verdim tahminen ne kar sürede biri çıkar

6 CEVAP

ZehraBulutt

Ne bilelim kardeş müneccim miyiz

ZehraBulutt

Şimdi baktım ilana da bu kediyi sahiplendirmek çok zor, hem tekir, hem yetişkin hem de sanırım kısırlaşmamış erkek. Zaten alan olsa da geri getirir koku bırakıyor diyerek, kısırlaştırıp dışarda bakmaya devam etmek en mantıklısı gibi, napıyor insanlar iyi davranılmıyor demişsiniz.

Haysev, askpatinefestir, kedisahiplendirme gibi daha büyük sayfalara atın instagramdan.

Alperen07

Çok güzel bir kedi maşallah imkanınız varsa kısırlaştırıp kendi evinizde bakın ,kısırlaştırmadan onu sahiplendirmek çok zor o kedi evde durmak istemez yoksa

NURSENA123

yani genelde demek istedim

NURSENA123

iyi davranılmıyor taşlıyorlar