Kedim 1 Saattir Ayağını Sallıyor Korkmalı Mıyım?

Kedim sanki ayağına su felan değince sallarya onun gibi tüm patilerini sallıyor yürürken, oynarken, yatarken sorun yok ama ayağa kalkınca başlıyor sallamaya. Başına gelen var mı daha önce,

5 CEVAP

ZehraBulutt

Patilerini bir kontrol edin bir şey var mı, parmak aralarına falan bakın belki bir şey yapışmıştır dicem ama tüm patilerini sallaması çok ilginç valla, yarın da devam ederse vete götürün.

ZehraBulutt

Zeminde bir şey olabilir mi ya da rahatsız edecek ayağını

Mapple2

Sinirsel olabilir , Yarin kesinlikle Vet gidin.

Yapışan bişey yok ve her zamanki zemin, yarın devam ederse görütütüm.

ilkim2410

Şu anda nasıl acaba kedişin durumu?