Proplan Mi Royal Canin Mi?

naininna

kedimi kisirlastiricam sonra ki hafta ksiir mamasina gecicem ama royal canin mi daha iyi proplan mi? su an royal canin kitten kullanıyorum(3 ay önce doğum yaptı diye)

4 CEVAP

pompompurin

bence de iki mamanın da içeriği iyi değil. royal canin'e vereceğiniz paraya nd alabilirsiniz

elifkonakci

Proplan'ın ve Royal Canin'in içerikleri hiç iyi değil. Ben N&D, Acana ve Orijen gibi markaları kullanıyorum ve içeriği en iyi olan mamalar bunlar. Eğer bütçeniz iyi değilse Mystic'in içeriği fiyatına göre iyi diye biliyorum.

alabalik32

Proplan. Bende Royal Canin den Proplan a geçtim.

ilkim2410

Benim kedim ikisinide sevdi ama sanki proplanda tüyleri daha bir parlak gibi geldi.