Kedi Maması Almak İçin En Uygun Site

Fsena

YAVRU KEDİ İÇİN ROYAL CANİN KULLANIYORUM FAKAT DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.ACANA,ORİJEN,N&D BU 3 MARKADAN BİRİNİ TERCİH ETMEK İSTİYORUM FAKAT ÇOK PAHALILAR.BİLDİĞİNİZ GÜVENİLİR AÇIK MAMA SATAN SİTELER VAR MI? CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM :)

6 CEVAP

Bu aralar herşeye olduğu gibi mamalara da aşırı zam geldi, inanın uyguna mama satan bir yer yok ???? ancak ben mama alacağım zaman *********.com sitesinden alıyorum. Bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ve çoğu zaman diğer sitelerden çok çok daha uygun fiyatlara mama buluyorum.

Marka mama

sforselin

Büyük paketlerde alamaz mısınız? Açık mamayla aynı fiyatlara gelir hemen hemen.

Fsena

Evet oda olabilir :) ama uygun fiyata satan bir yer varsa alabilirim :)

A K AK ÇE indirip bakabilirsiniz. Trndyoldan, hepsiburddn kupon kovalayabilirsiniz. 5 kg nd tahıllı yaban mersinliyi 200 e almıştım kupon ve indirimle..

Fsena

Çok teşekkür ederim öneriler için :)