Acıl Kedınız Gozu Cok Kotu

Findikthecat

Merhaba bu canin gozu icin hangi damlayi kullanabiliriz

7 CEVAP

suddeez

Acil veteriner görsün burada ne desek boş

Burada şunu sür bunu sür diyemeyiz, veteriner olan varsa buyursun söylesin ancak hiçbir hekim de hastayı görmeden tedavi uygulayamaz. Eğer istanbulda oturuyorsanız Fatih'te belediyenin kliniği var götürüyorsunuz sokak kedisi olduğunu belirtiyorsunuz, bırakmanıza gerek yok, tedavisini yapıp geri size veriyorlar

Cemrecookie

Gözün kenarında yarası mı var onu mu soruyorsunuz

Buketbayraktar

Alın bir veterinere götürün bence kör kalabilir kötü görünüyor sokak kedisi sanırım Bi çok veteriner ücretsiz ilgilenir

Findikthecat

Gozu akiyor kabuk soyuldu icin minik bir yara oldu ozele goturemem belediyede olum kampi oraya hic veremem surecegim birsey varsa lutfen oneririmisiniz gozunude acabiliyor

baranertaga

Veterinere götürmeniz en iyisi sokak kedisi olduğu için ücret almayabilirler ya da alsa bile düşük bir ücret olur. Hemen veterinere götürün.

Minikmuezza

Gentagut yada tobrased goz damlasini eczaneden alip surebilirsiniz.iyilestirir diye dusunuyorum