Damar Belirginleşmesi

B3tulyal

Kedimin kulağındaki damarları görebiliyorum. önceden de böyle miydi hatırlamıyorum. Normal bir şey mi damarların gözükmesi

5 CEVAP

sforselin

Evet görünür bir şekilde damarları. Daha önce birkaç kere kulak muayenesi de oldu. Bir sorun olsa söylerlerdi sanırım.

Mapple2

Normaldir , Damalar kan basıncına göre belirginleşir veya kaybolur. Burun / Pati ve Kulak rengide buna bağlıdır. Siyah Kediler istisnai :)

ZehraBulutt

Kulaktaki damarlar görünür zaten her kedide böyle.

B3tulyal

Arada görülen bir şey değil devamlı olarak damarları belirgin önceden de kulağını temizliyordum ama damar olduğunu hatırlamıyorum

B3tulyal

Sizin kedinizde de devamlı belirgin mi