Kedimin Gözünün Üstünde Böyle Bir Şey Var Ve Daha Küçük Boyutta Sol Kolunun Altında Var Sizce Nedir?

daha şuan yavru 5-6 haftalık eve geldiğinde fazla yoktu ama şuan biraz daha büyüdü yarası internetten araştırdım net bir sonuç alamadım veterinere gitmeden buraya bir sormak istedim sizce nedir?

5 CEVAP

ZehraBulutt

Mantar bu, niye bu aşamaya kadar beklediniz kötü olmuş. Yarın vete gidin hemen.

ZehraBulutt

Annesi yok muydu, erken sahiplenmişsiniz, bağışıklığı gelişmemiş.

annesi yoktu sokakta tek yaşıyodu kimse mama vermiyodu bende eve aldım

Eve almadan önce ya da hemen sonra veteriner hekime muayene ettirmeniz daha mantıklı bir hareket olurdu, bir sağlık sorunu olup olmadığına dair bilgi sahibi olurdunuz. Daha fazla vakit kaybetmeden veterinere gidin bence, umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

eve almadan önce pire için aşısını yaptırdım zaten de eve gelmeden önce yoktu böyle bir şeyi