Kedimde Çıkan Yaralar

Senabalar

Merhaba arkadaşlar. Kedimin alnında bir yara farkettim veterinere danışıl gorseldeki ilaclari kullandım geçti.bugun tekrardan cenesinin altinda oluşmuş bu nedir bilgisi olan varmi

2 CEVAP

Mantara benziyor, bildiğim kadarıyla bağışıklık sistemi düşük olduğunda tekrarlayabiliyor. Ayrıca mantar enfeksiyonu sizlere de bulaşabilir bu yüzden tekrardan veteriner hekiminize danışmakta fayda var. İlaç etki etmemiş olabilir veya hastalık tekrarladığından daha etkili bir ilaç verebilir. Vakit kaybetmeden hekiminize danışın.

bademthecatt

Kaşımaktan yara yapmış gibi geldi bana bir şeye alerjisi olabilir alerjik kediler genelde kafa boyun etrafını kaşırlar bu yaralar mantarada dönüşebilir dikkat edelim tavuğa vs alerjisi olabilir