Kedim Tek Gözünü Kısıyor Sizce Sağlık Sorunu Mu Var?

SufleNarin

Kedim üç hafta önce sağ gözünü kısıyor ve sıkıp kapatıyordu gözünün beyazı ise kırmızıydı üç gün sonra iyileşti ama bugünde sol gözü öyle oldu ve normalden 3-4 saat daha fazla uyuyor.Bilen yaşayan yazsın lütfen

1 CEVAP

Kediniz yavruysa günün çoğunu uyuyarak geçirmesi normal. Herhangi bir aktivitesi yoksa yapacak bir şey bulamadiginda gidip yatabilir yani.. Gözüne bir şey kaçmış olabilir ama tekrarlaması bir sorunun göstergesi olabilir veteriner hekiminize danışmakta fayda var..