Acil Lütfen Dış Paraziti Aktı

mycutecat

Kedime 1 saat önce dış parazit damlası yaptım çokta güzel yaptım tam ensesinin ortasına döktüm hatta ilk defa bu kadar düzgün ve güzel yaptım dedim ama az önce bir baktım damla biraz aşağıya sola doğru akmış orayı nasıl oraya kadar akmış hiç anlamadım yeşil olarak işaretlediğim yer akan bulaşan yer kırmızılı yer benim döktüğüm yer. Bi sıkıntı olurmu napmalıyım oraya ulaşabilirmi?

6 CEVAP

Busseoz

Bilinçli olarak yalamaz, eğer yalarsa ve kusmaya başlarsa telaşlanmalısınız. Kuru peçeteyle oranın fazlalığını silin. Benim kedilerimde daha aşağılara aktığı bile olmuştu, sorun yaşamadık

mycutecat

Bukadar kişi okuyor kimsenin fikri yokmu icim icimi yedi burada?

Anonymus944867

veterinere yaptırın bence daha sağlıklı gerçekleşir

Merve203

Bir keresinde veterinerin yaptigi akmıştı. Kedim onu yaladi hatta. Tuhaf sesler falan cikarinca kosturarak vet. Gidip sordum. Sorun yok beyaz kopuklu kusabilir, yogurt yedirin demisti. Ardindan veterineri degistirdim ama boyle soylemisti. Bilginiz olsun

ilily13

Geçen haftalarda veterinerim yaptığında aynı şeyi yaşadım ağzından köpükler çıkmıştı vet bol bol su içirin bir şey olmaz dedim ama içim rahat etmediği için yıkamıştım ben kedimi sonra tekrarlamıştık damlayı

Zeynepalex

Bazen olabiliyor, tüyünü iyice ayırarak dökün. Bildiğim kadarıyla yalayınca birşey olmuyor veterinerden ögrendiğim, köpük kusabilir o kadarmış ama bunu Profender için söylemişti, başka ense damlası ise onu bilemem