Komik Bir Soru Olacak Bu Kedi Burdan İnebilir Mi

Buketbayraktar

Bu ara yeni huyumuz oldu duşakabinin üzerine çıkmak. Evden çıkarken kapatıyorum kapıyı ama her fırsat bulduğunda çıkmaya başladı. Hatta ben duşa girince kapıda ağlıyor diye açık bırakıyorum o zaman da çıkıp oradan beni izliyor :D her seferinde ben alıp indiriyorum ama kendi inebilir mi bilmiyorum biraz da korkuyorum düşer Bi şey olur diye var mı tecrübeli arkadaşlar

8 CEVAP

ecekirdekci

Yüksek yerlerde ön patileriyle aşağı doğru kayıp mesafeyi azaltıyor ondan sonra atlıyor benim ki :) İnemeyeceğini sanmıyorum.

hazzelto

İnebilir diye düşünüyorum, benim kedim de dolapların kapıların üzerinde geziyor genellikle şimdiye kadar bu konuyla ilgili bir sorun yaşamadık.

elifozzdemiir

iner iner

gulsundusmez

aman iner iner dert etmeyi yahu :/ benimki de aynısını yapıyor hep güya bizi koruyorlar

Buketbayraktar

Fotoğraf eklenmediği için tekrar paylaştım

Sahidegulcan

İnmesine iner ama banyoda çok uzun süre kalmasına izin vermeyin bence. Bilirsiniz 3 harflilerin çoğunlukla barınma yeri banyolardır ve Hayvanların göz perdesi yoktur, hisleri kuvvetlidir..
Bilimsel olarak da her varlığın yaydığı bir frekans vardır ve özellikle kediler bizim algılayamadığımız pek çok frekansı algılayabiliyor.
Kısacası tavsiyem banyo da bir insan da hayvan da çok fazla kalmamalı. Dediğim gibi barınma yerleri pis ve karanlık ortamlardır.

Pasacik07

Öncelikle göz perdesi zannettiğiniz gibi bir şey değil ve hayvanlar genelde göremez ama onlara daha çok görünebilirler pis ortamda durdukları doğru ama evde kalıcı bir cin olmaz musallat olmadığı sürece burada bu konuyu konuşmak saçma ama yakınım yaşadı o kadar korkunç bir durum değil cinler park bahçe gibi vakıf alanlarında yaşarlar

Buketbayraktar

İndi :D az önce peşimde gelip hemen çıktı ön patiyle mesafe kısaltma tekniğini asılı bornozları kullanarak yaptı. Ben yine çok cesaret edemem ama fırsat bulunca çıkıveriyor yakında kapı tepelerine de çıkar bu deli