Kedim Sürekli Pati Masajı Yapıyor

nazcrak

Merhaba. Kedim Gece 2 yaşında. Şu sıralar temiz kıyafetlere değil sadece üzerimden çıkardıklarımın üzerinde pati masajı yapıyor daha sonra cinsel organını çıkarıp bir süre uğraş verdikten sonra organını yalıyor. Gün içinde sürekli peşimden ayrılmıyor. Beni gördüğünde sevinceye kadar miyavlıyor sürtünüyor ve bana da pati masajı yapıyor. 3 haftadır bir çok kez bunu tekrarladı. Kısır değil ve kısırlaştırmayı da düşünmüyorum. Bir süre önce çiftleştirdim.

6 CEVAP

elifozzdemiir

tam olarak sormak istediginiz nedir peki?

gulsundusmez

Dışardan yabancı kedi kokusu getiriyorsunuz demek ki. Kıyafetlerinizi saklayacağınıza kedinin önüne atmışsınız pes yani.Ayyakabıda dahil saklayacaksınız. Çiftleştirdn demek aferin iyi halt ettin. Çocuğa dondurma verip tadını öğretip sonra tekrar istediğinde o ilk ve sondu d,ye kızacaksın onun gibi. Kısırlaştıracakmışmış.Pes ya

baranertaga

Ay nihayet bu sitede benim gibi düşünen birini buldum ne zaman kısırlaştırmayacağımı söylesem herkes sanki kendi kedisiymiş gibi horozlanmaya başlıyor. Neyse ki kısırlaştırmanın yanlış olduğunu düşünen de varmış

Burda hiçbir soru görmüyorum :D?

Irms

Yavruları ne yapacaksınız sokağa mı attınız yoksa canları kazanç uğruna satacak mısınız

nazcrak

Çok özür dilerim soru kısmını atlamışım. Psikolojik olarak bir sorunu mu var yoksa gayet doğal bir durum mudur merak ediyorum. Yavruma bir aday bulamamıştım daha önce ama artık düzenli çiftleşebileceği bir dişimiz var. Yorumlar çok tuhaf gercekten neden yavruları satayım anlam veremiyorum. Bunu düşünmeniz fazla anlamsız. Dışarı çıkmadığım kıyafetlerime de aynısını yapıyor yani bir kedi kokusu olduğu için yaptığını sanmıyorum. Sizlerden de aynı durumu yaşayan var mı merak ediyorum sadece..