Aşırı Saldırganlık

Kedim 4 aylık ve erkek. Şu son 1 haftadır aşırı agresifliği ve saldırganlığı var. Elimizi,yüzümüzü,ayaklarımızı ısırıyor. Bu ufak oyun esnasında yaptıklarından bahsetmiyorum. Ciddi bir kenetlenme ve sert ısırmalar bunlar. Ne yapacağımı bilemiyorum korkmaya da başladık. Ne yapabilirim?

5 CEVAP

Mapple2

Süt dişlerinin döküldüğü ve Yenilediği , Diş Eti kaşmanın en zirve yaptığı Aylar , Tırnaklar tammaylaamyla sertleştiği Bu aylar Çılgınlık ayları diyebilirim :) Sizin yapmanız gereken Saldırgan davranışlar başladığı vakit İlgisini Oyuncaklara yönlendmek ve Diş Eti Kaşıma Oyuncaklar , Tırmalama Tahtası ve Tırnak Törpü Platformu tavsiye ederim , Camlarınıza ve Balkonuza File de unutmayın.

Mapple2

Ellerinize , Ayaklarınıza kremlersenix ısrmaz vazgeçer.

lilaaaasu

Zamanla geçer benimkinde de vardı hala var ama azaldı böyle yaptığında kızın ve ilgilenmeyin

Teşekkür ederim

zibityus

normal değil evet zamanla geçer ama olmaması gereken bir davranış. kral köpek ailesinin videoalarını izleyin