Köpeğimin Bu Dışkısı Neye İşaret

Köpeğim bu sabah dışkısını önce köşeye normal bi şekilde sonra da biraz ileri resimdeki gibi yaptı kanlı ishal olabilir mi diye düşünüyorum ama internette baktığım resimlerin alakası yok bilen biri varsa acil yardımcı olursa sevinirim.

Not: Köpeğim 9 aylık American Staff

1 CEVAP

Merhaba resimle değilde soru cevap şeklinde gidelim daha çok yardımcı olurum çünkü kanlı ishal de hangi safhada olduğu da önemli ishal miktarında bazen belli bir süre kan gözükmüyor ama yaptığım testlerde kanlı ishal denilen parvo viral enterit pozitif çıkıyor kanın görülme safhası değişiyor yani. Köpeğinz kaç aylık karma aşı kaç doz yapıldı ne kadar süredir ishal iç parazit tedavisi yapıldı mı yaşadığı yer toprak mı beton mu tahtamı maması nedir bu sorulara cevap verirseniz tek tek yardımcı olayım isterseniz özelden de mesaj atabilirsiniz sayfada