Kedim Bağırıyor Ve Ardindan Kusuyor Ama Kusarken Poposundan İshal Sekilde Bir Sıvı Geliyor

melismyav

Kalın YazıSıvı kakasi

5 CEVAP

Zeynepulku

Buraya yazmak yerine bir vet hekime götürün. Ya siz ciddi misiniz anlamıyorum. Hayvan hem kisuyor hem ishal hem bağırıyor. Demek ki acil bir durum var. Kalsın kedi artik bağıra bağıra hastayım lan ben mi desin.

melismyav

Zaten yarın goturucez bugün oldu daha neden olduğunu anlamaya çalışıyorum

Mapple2

Buradan kimse size yardım edemezzzZzz Lütfen Vet götürün

baranertaga

Bencede burada soru sormak vakit kaybı çünkü bu sitede kimse veteriner değil ve dediğiniz şey veterinerin işi

gulsundusmez

kedi ishal oldu mu korkacaksın. Suyunu yarın vete götürene kadar eksik etmeyin ve sıcak tutun .Muhtemel serum bağlayacaktır