En Sevdiğim Konu Alış Veriş

Erogluekiin

Merhaba, şu an limitiiiim var. Sağlık ve mama konusunda demiyorum kedilerimin evde yaşamasını sevdirecek ( zaten seviyorlarda daha çok enerji harcasınlar diye) ne alabilirim? Gördüğünüz gibi bir tane tırmalama tahtam bir tane de ev var başka ne alabilirim 200 tlm var...

14 CEVAP

Zeynepulku

Bende kendi kendine oynayabileceği oyuncak arayisindayim. Sanırım tek basıma ben yetemoyorum oyun oynamadı enerjisini aranıyor gibi. Önerisi olan var mi?

betul18

bence duvar rafı yapabilirsiniz olabilcek en ucuz malzemeden ben de yapmayı düşünüyorum cat shelves yazıp bakın google’dan ya da alacaklarınız arasına ödül maması çıkan toplar da olabilir eğlenceli gözüküyolar,ya da uzaktan kumandalı ya da pilli oyuncaklar da güzel ve çook haklısınız bugün babam kediye olta oyuncak almış sanki bana almış gibi sevindim bayılıyorum kediye bi şeyler almaya ama ülkemizde pahalı biraz

Erogluekiin

https://hizliresim.com/o31MKM

Bende bu ikisi var ama oyuncaklı tüneli çok sevmediler büyük tüneli seviyorlar

Erogluekiin

Ama cevap gelmiyor... Kedili anne babalar olarak en sevdiğimiz alış veriş kısmı sanıyordum...

Erogluekiin

Çok heyecanlıyım güzel ciciler alacağım

Erogluekiin

Uzaktan kumandalı fare gördüm ********da acaba iyi midir

Erogluekiin

T R E N D Y O L

anti_duayen

Oyun tüneli öneririm.. 3 girişli olanlarından..Benim kedilerim çok seviyor,hatta biri içinde yatıyor..

Erogluekiin

Tünel ihtiyacını resimdeki uzun yeşil tünel karşılıyor valla

anti_duayen

İçi zilli toplar var ama çok ufak oldukları için olmadık yerlere kaçıyorlar..Yine de kediler oynamayı seviyor..

Erogluekiin

Uzaktan kumandalı fare gördüm acaba iyi midir çok almak istiyorum

Buffer catch the mouse ben de geçen bu oyuncağı gördüm. Yorumları güzeldi. Çok hoşuma gitti. Bunu sipariş edicem. Youtuba yazıp nasıl bir oyuncak olduğuna bakabilirsiniz ben öyle yapmıştım

bemuers

minik toplar var içinden zil sesi gelen çok seviyorlar alabilirsin

sforselin

Olta oyuncakları yoksa biz bundan aşırı memnunuz. Kendisi süper sağlam bir olta değil maalesef. Sürekli koparıyor tüyü biz takıyoruz amaaa hem uzunluğu çok güzel hem de içinde boncuklarıyla hafif bi ses çıkarıyor. Kullanılamaz hale geldiğinde yenisini alacağım bir olta kendileri. Percell kedi oltası olarak bulabilirsiniz sanırım.
Şu üç katlı kuleler de başta dikkatini çekmişti, bi saat oynamıştı neredeyse ama sonra pek oynamadı. Bi yere kaldırıp arada çıkarmanız gerekiyor, sürekli oynamazlar.
Kedi hacıyatmazıyla da güzel oynamıştı bizimki. Sonra onun da canına okudu ama tekrar alırım.