Kedimin Tipi Aşırı Tatlı Degil Mi Ya?

zin

Çok şapşal bakıyor. Bu calicolar hepsimi böyle bizimki mi komik anlamadim sinir stres kalmiyo buna bakinca. Mamana verdiğim paralar kurban olsun ya gfjkkl

13 CEVAP

zin

Bide tekir olduğu içinmi nedir bilmiyorum ruhu o kadar fakir ki petlebinin hediye gonderdigi toplara şaşkınca bakıyor bir iki dürtüyo gidiyor ama kağittan yaptigimiz toplara bide bayram şekeri kabuklari varya onlara deli oluyor en çok bunlarla oynuyor:D:D

Alperen07

Ya hepsi birbirinden tatlı sevimli ve şapşik gerçekten maşallah iyi ki bir kedim var sabah uyanınca mutlu olma sebebim 1- Evlatlarım 2- Kedim ve kuşum Rabbim acılarını göstermesin

Minikmuezza

Benim kedime cok benziyor dusuncenize katiliyorum cok sapsik halleri var :)

ZehraBulutt

Herkesin kedisi kendine tatlı gelir :)

gulsundusmez

Kedisi olup mutsuz olan yok ki :))

Bikedi

En tatli benim kedim:D

Minikmuezza

Benim kedime cok benziyor dusuncenize katiliyorum cok sapsik halleri var :)

Irms

yaaa ahahah resmen ben, ölüyorum kedilerim için. massllh çok şebek tatlı sizin fıstık

zin

Sizinkilerde çok tatlı maşallah????????

Buketbayraktar

Benim şebekte böyle şaşkın şaşkın bakıyor. Gerçekten öyle olabilir bir sürü oyuncak var şişe kapağı delisi her temizlik yapmışımda koltukların altından Bi torba şişe kapağı topluyorum. Benim fakir ruhlu güzel sokak çocuklarım

alabalik32

Bana da şapşik gibi gelmedi de tersine cingöz gibi geldi aynı benim ki gibi bakıyor.

bemuers

hahaha baya iyi

zin

Bide zin zinoş diye sevince meoww diyip kendini yere atiyor göbeğini sevdiriyor.