Kedim Deterjanlı Su İçti

Yaklaşık bir saat önce yerleri silmek için kullandığım frosh organik çok amaçlı temizleyici ile suyu karıştırmıştım ve işim bitince tuvalete döktüm . Ben dönünce Sadece Tuvaletin dibinde köpük kalmıştı ve klozetin kapağını kapatmayı unutup mutfağa gittim. Yaklaşık 5 dakika sonra tekrar içeri gittiğimde kedimi tuvsletin içinde buldum büyük ihtimalle köpüğü içti veya suyu yaladı bilmiyoejm ama gördüğüm gibi içinden aldım ve suyla temizledim tüylerini ve ağzını . Veterineri aradığımda organik olduğu için bir şey olmaYavaşını söyledi ama içim hiç rahat değil . Sizce içmiş midir , içmişse ne kadar içmiştir bir şey olur mu geldi kafamda teker teker dönen sorular lütfen yardım edin

1 CEVAP

didarkardes

Bugün takip edin kusma falan olursa veterinere götürürsünüz ama kokuluysa kullandığınız deterjan içeceğini sanmam