Kuru Mama Önerisi

Buketkazan

Yavru kedi için temiz içerikli kuru mama önerilerinizi öğrenebilir miyim? Fiyat olarak 1.5 kiloya yaklaşık 100 tl civari ayirabilirim suan ve çok alma tercihinde değilim tek kedim var ve 1.5 bile uzun zaman gidiyor
Seçeneklerim Matisse Golosi Brit Care Mystic sizce en iyisi hangisidir? Başka önerilere de açığım :)

10 CEVAP

Sahidegulcan

N&D Kitten kesinlikle öneriyorum. Belki inanamayacaksınız ama ben orijinal paket 1.5 kilosunu kampanyalar sayesinde 22 ₺'ye aldım :)
Bu Mamanın ve kedim için kullandığım diğer tüm ürünlerin incelemelerini
Ayrıca böyle marka ürünleri nasıl çok uygun fiyata alabilirsiniz bunu öğrenmek için
Instgram: kedimbenimle hesabımı takipte kalın:)
Yakında harika kampanyalar çıkacak fırsatları kaçırmayın

seliinkececi

deneme amacli mystic 1.5kilo yavru kedi mamasi siparis etmistim ustelik eski mamasi bitmisti direk gecis yapmak zorunda kaldik ama ishal olmadi, sanirim kediden kediye degisiyor bu olay fakat diskisi eskisinden daha agir kokuyor suanlik bi tek bunu gozlemledim, ama matisse'de gluten ve tahil cok diye duydum, golosi'de taurin orani cok az... brit care hic dusunmedim. mystic'in icerigi digerlerinden daha iyi gorunuyor.

Busseoz

N&d tavuk& narlı tahılsız

Siyammm

Soylediklerinizden en iyisi mystic ayni sekilde bende direlt grçiş yapmıştım sorun olmamıştı

elifkonakci

Bütçeniz iyiyse Orijen Cat&Kitten ve N&D Kitten Tavuklu ve Narlı öneririm. Eğer Matisse, Golosi, Brit Care veya Mystic alacaksanız bence içerik olarak Mystic.

Themis_hy

Saydığınız mamalardan içeriği en ********** brit care

Themis_hy

Temiz ve mama kelimesi yanyana gelince engellendi yıldız oldu :)) şu malum siteden dolayı sanırım. En iyi temiz içerikli brit care senin yazdığın mamalar içinde

NURSENA123

aslında mama seçerken en önemli faktörler bence her duruma uygun olması (yaşlı,yavru,yetişkin,kısır vb.)içerik ve fiyat mesela nd çok güzel bir mama içerik olarak fiyatını da hakediyor ama yaşlı yok mesela ama hills ,proplan ,royal canın bence bu mamalardan şaşmamak lazım

Buketkazan

Gerçekten iyi bi mama bulmak zor birinde taurin eksik birinde tahıl miktarı vs derken..
Nd indirime girmesini bekleyeyim o halde aslinda 5kglik alinca uyguna geliyor ama kimse ilk seferde etkisini bilmeden o kadar almaz,numune icin mail attim dönüş alamadım

Buketkazan

Siz nasil 22 liraya aldiniz t r e n d y o l kuponuyla mi ? @Sahidegulcan