Acil Mama

Erogluekiin

Merhaba, mama stok kum stok yapıyorum bu aralar. Son kullanma tarihi ileri zaman oluyor ve kapalı kilitli haznede kalıyor mamalar. Maddi sıkıntıya gireceğim okulum başlamak üzere o yüzden stok yapıyorum. Şu an 170 tl var. Normalde mystic alıyorum ama rotasyon yapmak istiyorum. Golosi 7.5 kg almak istiyorum ama iki mama da somonlu. Böyle 7.5 8 kg si bu civarda olan başka orta kalite mama var mı somonlu dışında yoksa golosi mi alsam

3 CEVAP

gulsundusmez

*********** da 10kg milo var fena değil. sanırım 95tl

gulsundusmez

marka çıkmıyor :) heps burada sitesinde

Erogluekiin

Çok ucuz değil kilosuna göre evdeki kedilerim için soruyorum da içeriği bu fiyata normal gelmedi