Arkadaşlar Çok Önemli

sudeogrk

Merhaba, covid testim pozitif çıktı ve evde 2 kedim var. Onlarla ilgili sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkür ederim.

4 CEVAP

Mapple2

Öncellikle Geçmiş Olsın Allahın Şifası üzerinize olsun.
" Köpekten köpeğe, kediden kediye geçen koronavirüs, insana geçmez. İnsanlardan koronavirüs de hayvanlara geçmez "

alabalik32

Kedilere de bulaşır ama sonuç nolur bilemiyorum.

Zeynepulku

Bu sırada iletişiminizi azaltmaya çalışın. Opmeyin dokunmamaya çalışın. Su ana kadar net bir şey söylenmedi kesin geçmez veya geçer demedi. Önlem almakta fayda var

sudeogrk

Çok teşekkür ediyorum. Veterineri aradım, kendisi bizdeki virüsün hayvanlara geçmediğini söyledi ve içiniz rahat olsun diye ekledi. :)