Kopegimin Soguk Alginligi İcin Ne Yapmaliyim?

Arkadaslar merhaba. Kopegim bir gece disarda kaldiktan sonra oksuruk ve burun akintisi basladi. Atesi yok ishal yok kusma yok sadece keyifsiz. Bazen de balgam cikartiyor oksurunce. Kucuk bi yerde yasiyorum ve veterinere ulasamadim. Onerilerinizi bekliyorum

3 CEVAP

vhope

Siz anlayamadıysanız başka kimsenin anlayabileceğini sanmıyorum :/ Köpeğinizin sağlığı için veteriner şart gibi görünüyor. Geçmiş Olsun :(

Gofretsla

nane ve bal suyu bir cezveye koyun kaynayınca nanaeleri koyun demlensin naneleri süzün ballla karıştırın afiyetle içer ama balgam çıkartıyorsa akciğer iltihaplanması olabilir benim köpeğim yeni kurtuldu o hastalıktan

Üst solunum yollarını üşüttüğü için ishal ve kusma zaten görülmez . biraz destekleyici tedavi uyugulayalım dilersen çevrende eczane var bir kaç ilaç söyleyeyim onları al iyi olacaktır. Köpeğin ırkını kilosunu yaşını ve tam olarak şikayetlerini özelden yazarsan yardımcı olayım