Kedi Kalça Çıkığı

Sokakta bulduğum bir kedinin kalçası çıkık gibi duruyor kemiklerinde bozukluk olduğu gözle görülüyor veteriner ücretlerine hakim olan bilgi verebilir mi

2 CEVAP

Mapple2

2020 Vet ücret tarifelerine pdf şeklide Google üzerinden bulabilirisiniz

happy-soul

belediye veterinerlerine güvenmiyorum ama bütçeniz yeterli değilse belediye veterinerine götürebilirsiniz.
(güvenmiyorum çünkü ya yanlış tedavi yapıyorlae ya da ilgilenmiyorlar.