Kedim Kumuna Gitmiyor

mls_

Merhaba. 1,2 yaşında bir dişi kedi sahibiyim. Küçükken tuvalet konusunda hiç sorun yaşamadığım kedim son 1 aydır evin farklı yerlerine çiş, kaka yapmaya başladı. Kumu kirli de değil düzenli olarak temizliyorum. 1 ay önce balkondan aşağıya düşmüştü acaba onunla mi ilgili diye düşünüyorum

2 CEVAP

Alperen07

Kediniz kısır mı değilse bu bir çiftleşme işaretlemesi olabilir düşmesinin üzerinden bir ay geçmiş onunla alakalı değildir diye düşünüyorum

bemuers

eğitmek için ödül mamasından yardım alabilirsin