Kedim Kustu

Maskesmom

Kedim az önce sarı renkte köpüklü kustu cok fazla değildi ama yinede korkuttu beni, sabahtan beri oynuyoruz yemegi ve suyu ile de bir sıkıntısı yok. Dişkısıda gayet iyi durumda, neden olmuş olabilir sizce?

4 CEVAP

baranertaga

Çıkardıklarının arasında tüy var mı? Varsa normalmiş galiba ama pek de emin değilim. Olmazsa bir veterinere götürün.

senaaelmaci

Çim falan yediyse kusabilir veya çiçek yaprağı falan tekrarlanirsa bence veteninere götürmenizde fayda var

Buseckr

Bağırsakta tüy yumağı olduğu zaman onu çıkaramadığı için kusmuş olabilir aynı sorun benim kedimde de vardi iki haftadır kusuyordu ilaçlı röntgen çekildi tüy yumağından olabilir dedi o akşam dışkısıyla çıkar dedi zeytinyağı içirdik mide koruyucu iğne yapıldı ve düzeldi. Kusma devam ederse gitmenizi öneririm

nslhnpkr

kediniz tüylerini kusmuş olabilir kedinize bence malt macun ya da kedi çimi vermelisiniz