Mystic Vs Felicia

Ezgixxxx

Anket

Mystic
(18 oy)
Felicia
(10 oy)
Toplam (28 oy)

Arkadaşlar şu an nd kullanıyorum ama fiyatlar çok pahalı olduğu için bidahakine nd alamıycam. Mystic ve felicia arasında kaldım hangisi iyidir?

5 CEVAP

ZehraBulutt

Mystic bizde de ishal yaptı, felicia'yı beğendiler ve bir sorun yaşamadık onda.
@sevvalyelen her veteriner başka bir şey söylüyor mama konusunda, hepsi kendi sattığını öneriyor. Bizimki de nd idrar yolunda tıkanma yapar diyor. Ben veterinerleri pek dinlemiyorum bu mama meselelerinde.

iremikra

Ben şuan kullanıyorum Felicia yı çocuk herzamankinden çok tuvalete çıkıyor ölüyor gibi su içiyor buda tuz oranının fazla olmasından kaynaklanıyor sanırım bir yerde okumuştum biter bitmez değiştiricem seviyor güzel yiyor ama sevmesi yararlı olduğunu göstermez

Bikedi

Her kedide bir olmaz tabi ama benimki mystic de ishal oldu. Felicia yi da begenmedi. İstahla yemiyor.Ama icerik olarak mystic daha iyi diye biliyorum. Britcare yacda matisse almayi dusunuyorum.

sevvalyelen

Erkek kedide Felicia üriner sisteminde sorun çıkarabiliyor, tıkama yapıyor ve ameliyat gerekiyor demişti bir hekim abim. Ben de önceden kullanıyordum, şimdi N&D kullanıyorum. Bakalım duruma göre ben de mamasını değiştireceğim.

Ezgixxxx

Kedi için bu arada yazmayı unutmuşum