Kedimin Burnu Şişti

Merzela

Normalde kedimi balkona çıkartıyoruz. Bugun annem çıkartmış ve malesefki su istimal etmiş ve onu orda bırakmış. Sonra neyse geri evin içine girdi kedime bi baktım suratı bi tuaf. Burnu şiş gibi. Arı filan sokmus olabilir mi? Ve bugun öğürdü. Balkonda da çiçeklerimiz var korkmaya başladım ne yapmalıyım. Topuyla oynuyor enerjisi var ama korktum acıkçası. Yardımcı olur musunuz? Biraz yogurt yedirdim. Arı filan sokmussa diye. Daha başka ne yapayım? Benzer durumla karşılaşan varmı? Neden olmus olabilir?

5 CEVAP

Monserzk

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum benimde kedimin burnu şişti neden şiştiğini bulabildiniz mi ve tedavisini nasıl yaptınız

Merzela

Fotograf taki elimde olan yoğurt. Tabaktan yemiyor yoğurdu oyüzden öyle yedirdim. Burnu için paylaştığım bir fotograf ♥️

alabalik32

Çiçeklerden de olur. Birşey sokmuşta olur. Veya börtü böcükte yemiş olabilir

liliacasper

Kedimin dişleri rahatsızdı bugüne veteriner kliniğinden randevu almıştım ve dün gece burnunun üstünde tıpkı bu büyüklükte bir şişlik fark ettim.Şöyleki böcek ısırığı çarpma ve bir hastalıktan bahsetti alerjik değilmiş. Hastalığın adını şuan unuttum çünkü moralim bozuldu.Bahsettiği hastalık burnu şişiriyor sonra yaraya dönüşüp tüm yüzü kaplıyormus ve tedavisi çok mümkün değilmiş pazartesi tekrar gelmemiz söylendi.Bence zaman kaybetmeden bir veteriner hekime kontrole gidin

liliacasper

Baya zaman geçmiş sorunuzun üztünden şuan kedinizin durumu ne acaba