Acil Yardım

caglassr

Sokaktaki her gün ilgilendiğim kediyi kısırlaştırmak için eve aldım yarın kliniğe gideceğiz beni çok seven sırnaşan biri eve gelince tedirgin oldu odada dolaştı sonra kucağıma çıktı yine benden asla kaçmıyo saldırmıyo da ama hızlı hızlı nefes alıp motor gibi ses çıkarıyor mama yedi kucağımda yalanıyor şu an korktu diye çok üzüldüm ne yapabilirim daha iyi hissetmesi için? Işığı kapatayım mı açık mı dursun? ilk kez kısırlaştırma yapıcam feci gerginim lütfen bana yardımcı olun. Teşekkür ederim şimdiden

7 CEVAP

Alperen07

Sizden bu duyarlı ve hassas davranışınız için ALLAH RAZI OLSUN ne kadar iyi düşünmüşsünüz hırlaması ve size sığınması kendini güvende hissetmek için muhtemelen ilk kez eve girmiş normaldir sabaha kadar inşallah sorunsuz geçer ikiniz için .. Şimdiden geçmiş olsun inşallah çabuk toparlar

Mapple2

Çabanız takdirle karşılıyorum Kış geliyor :/ Açlık , Soğuk ve Onlara eziyet eden İnsanî görünümlü yaratıklardan korumak kollamak için Sizin düşünen cabalayan uğraş veren insanlara coook ihtiyacımız varr.

caglassr

Sadece bir gece için ameliyattan önce aç kalmasını sağlamak için eve aldım kumu da var maması suyu da evde kalmasa klinikte bekleyeceği için daha çok stres olacağını düşündüm ben kısırlaştırmazsam da kışın doğuracak sefillik çekecekler diye düşündüm bir de site bu kadar çok kedi olduğunda sıkıntı çıkarır şu an keyifleri yerinde yerleri var yani en mantıklısı bu gibi geldi

Mapple2

O halde sorunsuz sabahlarsnz ve kolaylıkla geçirirsiniz bu süreci Size duyarlı davranış için Teşekkür eder , Kedinizdee Geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

caglassr

Çok teşekkür ederim tek isteğim uzun sağlıklı ömürleri olsun umarım bir yanlışım olmaz :) her fikre yardıma açığım bu konuda

Mapple2

İhtimal ki sokakta büyüyen bir kediyi eve almanız ona hapis hissi verebilir ayrıca Tuvalet sorunu da öyle

caglassr

Çok teşekkür ederim umarım sorunsuz geçer