Kedime Taşıma Çantası Yandan Takmalı?

ozleeemklllc

kedime taşıma çantası alıcam ama önerebileceğinşz bi çanta var mı kedim 5buçuk kilo boyutu ne olmalı box kullanıyoruz onun ölçüsünü bilmiyorum

3 CEVAP

Buketbayraktar

Ben sırt çantası gibi olanlardan öneririm yandan çapraz takmalı kullanıyorum 2.5 kiloyu biraz geçti yoruyor o şekilde sizinki çok yorucu olur. Bu önü pencereli sırt çantaları çok güzel

Zeynepulku

İnstagramda petgo diye bir hesap var bakabikirisniz güzel ve büyük cantalar