Vitamin

cookieeee

yavru kedime kitten paste vitamin ne kadar sürede etki eder bilen var mı? tüyleri çok porsuk ve kötü ayrıca aşırı zayıf ne kadar sürede etki eder?

2 CEVAP

cookieeee

kedim çok zayıf yani kitten pastenin etki edeceğini söylediler?

Bikedi

1 ay kadar kullanmalisiniz. Benim kedim buldugumuzda cok kotu durumdaydi. Bir bacagi kangren olmustu ve kesildi malesef. Ameliyattan sonra veteriner cimcat multivitamin macun onerdi bize. 1 ayin sonlarina dogru toparladi topac gibi oldu. Tuyleri guzellesti gozleri parladi.