Kısırlaştırma

caglassr

Aklıma şöyle bir şey geldi sokakta kısır dişi kedi ile kısır olmayan dişi kedinin aralarında sorun olur mu? ve bu kedilerden kısır olanın da kısır olmayan kedi maması yemesi sorun olur mu sokakta hareketli olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum sizce?

2 CEVAP

sevvalyelen

Herhangi bir kavga olacağını düşünmüyorum, hormonal olarak falan bir sorun olmaz. Mamaya gelirsek, kısırlaştırılmış bir kedinin normal mamayı yiyince sorun olacağını sanmıyorum, özellikle de kışın. Kendilerini ısıtmak için çok enerji sarf ediyorlar zaten.

caglassr

Çok teşekkür ederim :)