Mamaa

cookieeee

kedim 4 aylık aşırı iştahsız tek mama konusunda değil hiç bir yemeğe karşı ilgisi yok bu yüzden çok zayıf, az yediği için elimle vermeyi deniyorum fakat galiba alıştı bu sefer sadece elimden yiyor. ne yapmalıyım? büyüyünce iştahı açılır mı elimle vermeyeyim mi hiç? lütfen yardım edin

4 CEVAP

Succubus

bu biraz daha veterinere sorulması gerekilen bir konu bence. iştah artırıcı viyonun baya olumlu yorum alan bir ürünü var ama veteriner tavsiyesiyle kullanmak daha sağlıklı olur. iştahsızlık başka problemlerin de habercisi olabilir çünkü. bir de elden yedirmeyin. teyzemin köpeğini önceki sahipleri elden yemeye alıştırmışlar. hayvanın aç kalmasına da içim el vermiyor dediği için günde 3 öğün avcundan yemek yediriyor. köpek de bunu bildiği için asla kabından yemiyor. kedi köpek karşılaştırması çok sağlıklı olmasa da sizin hayat kaliteniz açısından iyi bir örnek bence bu senaryo.
ama iştahsızlık ile yavru olması çok da alakalı değil. hoş mamaya yeni başlayan bir yavru değilse...

Succubus

bu biraz daha veterinere sorulması gerekilen bir konu bence. iştah artırıcı viyonun baya olumlu yorum alan bir ürünü var ama veteriner tavsiyesiyle kullanmak daha sağlıklı olur. iştahsızlık başka problemlerin de habercisi olabilir çünkü. bir de elden yedirmeyin. teyzemin köpeğini önceki sahipleri elden yemeye alıştırmışlar. hayvanın aç kalmasına da içim el vermiyor dediği için günde 3 öğün avcundan yemek yediriyor. köpek de bunu bildiği için asla kabından yemiyor. kedi köpek karşılaştırması çok sağlıklı olmasa da sizin hayat kaliteniz açısından iyi bir örnek bence bu senaryo.
ama iştahsızlık ile yavru olması çok da alakalı değil. hoş mamaya yeni başlayan bir yavru değilse...

Succubus

bu biraz daha veterinere sorulması gerekilen bir konu bence. iştah artırıcı viyonun baya olumlu yorum alan bir ürünü var ama veteriner tavsiyesiyle kullanmak daha sağlıklı olur. iştahsızlık başka problemlerin de habercisi olabilir çünkü. bir de elden yedirmeyin. teyzemin köpeğini önceki sahipleri elden yemeye alıştırmışlar. hayvanın aç kalmasına da içim el vermiyor dediği için günde 3 öğün avcundan yemek yediriyor. köpek de bunu bildiği için asla kabından yemiyor. kedi köpek karşılaştırması çok sağlıklı olmasa da sizin hayat kaliteniz açısından iyi bir örnek bence bu senaryo.
ama iştahsızlık ile yavru olması çok da alakalı değil. hoş mamaya yeni başlayan bir yavru değilse...

DoraFiko

Kesinlikle elden yedirmekten vazgeçin. Elden yiyorsa kabından da yer. Bende o hatayı yaptım kedim çok hastayken elden yedirdim alışkanlık yaptı onu şimdi dana kadar oldu hala kabın başında miyavlıyor bazen elinden yedir diye. Ama yapmıyorum. İştahsızlık konusuda kesinlikle hekim ile görüşün o size en doğru yolu gösterir