Acıl Yardım

naininna

KARNI SARKIYORDU YA HANI SIMDI BI BAKTIM SANKI BISEY YAG BAGLAMIS GIBI KATIYDI .ZATEN YANIMA GELIYODU SUREKLI MAMASI OLMASINA RAGMEN , 1 GUNDUR ARALARFW KARNINI KASIYOR NAPICAM ACIK VETERINER YOK

10 CEVAP

Mehmetkr

O kadar acilse arayabilirsiniz

Mehmetkr

Fotoğraf yükleyebilirseniz belki bilen biri çıkar

naininna

hiç bi yer açık değil bana miyavliyor elimden hiç bir şey gelmiyor yarin da okulum var

melisberk

7/24 açık bir veteriner kliniğini arayıp bilgi alabilirsiniz. fatih hayvan hastanesi o şekilde bildiğim kadarıyla, başka birçok klinik de var sürekli açık olan.

naininna

oturduğum yerde yokkmm

melisberk

telefonda bilgi almak için oturduğunuz yerde olması gerekmiyor ki.

Mehmetkr

Aramak için aynı yerde oturmaniza gerek yok durumu anlatın acil birşey mi ne yapmanız gerekiyor onlar anlatır size

naininna

istanbulu falan aradjm yok herkes görmeden bisey diyemem diyor video atıyorum anlamadım diyorlar

naininna

az önce yavrusu sut içmeye calisti gelmedi bisey

bemuers

yaş mama veriyor musun