Erkek Kedi Kızgınlık

suddeez

Kedim daha 4 aylık olmasına rağmen ;evde mavi bir battaniye var yumuşak bir baktım gırlayarak çiftleşme hareketi yapıyor kuyruğunu titretiyor :o nedenini anlamadım daha erken değil mi kızgınlık için

2 CEVAP

sforselin

Genelde 6 aylık civarında olsa da 4. ayda da girebiliyorlar kızgınlığa

ZehraBulutt

Bunlar başlangıç aşamaları daha sonra bağırma en son da koku bırakma oluyor. Bazı kediler bu hareketi çok küçükken bile yapabiliyor, ortanca oğlum 3 aylıkken bile oyuncakların üstüne çıkardı ama 9 aylıkken koku bıraktı mesela. Biraz da oyun gibi oluyor yavrularda onlar da ne yaptığının farkında olmuyolar pek.