Kediniz Nerede Uyuyor

kittenlove01

merhaba. kedime bugun tırmalamalı kedi evi aldım. ordaki evde uyumayı sevdi bütün gün orda yattı. geldiğindem beri geceleri ya benim odamda ya da anne babamın odasında uyuyor. tek uyumadı hiç. şuan da evinde uyuyor (salonda). gece yanıma mı almalıyım yoksa keyfini bozmıyım mı? sizim kediniz nerede uyuyor?

6 CEVAP

bemuers

kediler uyurken odanın dışına koyulduğunda güvensizlik hissine kapılır hatta bazıları gece boyunca uykusuz kalarak sabahları miskin olurlar o yüzden istediği yerde yatabilir genelde kedim yatağımda ayaklarımın ucunda yatıyor ama canı istediğinde de kendi minderinde yatıyor yine yatağımın yanında

Bikedi

Orada uyuyorsa almayin. Cani isterse gece sizin yaniniza kendi gelir. Evini begenmis demekki. Ben de alacagim onlardan ama kisirlastirma, aşi, malt vs derken bu ay baya masraf cikti

kittenlove01

@Bikedi indirim zamanlarını kollayın derim ben öyle aldım yoksa fiyatları yüksek. Umarım sizinki de sever:))

Bikedi

4 ekim indiriminde cok guzel ve uygun bitane bulmustum ama o hafta kisirlastirildi para ayiramadim. Takip ediyorum. Kedimden once ben heveslendim:D

kittenlove01

benimki beraber uyumayı sevmiyor. yatağımda yarımmsaat yatar iner yere. ama hep aynı odada uyuduk. yatarken alıyım mı sizce yanıma? yatağımın yanına yorgandan bi yatak yapmıştım orada uyuyor sıcaklayana kadar

kittenlove01

şuan çok rahat ve tatlı uyuyor evinde almaya kıyamadım