Kedim Kayboldu

kardeleen

7 aylık kedim 4 saattir kayıp dışarı çıkmış olamaz çünkü kapılar pencereler kapalıydı ama evde de yok ne yaptıysak bulamadık evin yakınlarını da gezdik ama yok yeni kızgınlık dönemine girmişti kaçtı desek her yer kapalıydı bi tavsiyeniz var mı acaba

16 CEVAP

kardeleen

kedim geldiiiiiii
bi yere saklanmış herhalde baya korkmuş kapının önüne kadar geldii sonunda :))))
teşekkür ederim sizlere de yardımınız ve ilginiz için

mycutecat

Kızgınlık Dönemindeyse kaşla göz arasında kaçmış olabilirmi dış kapıyı açtığınız bir anda gözünüzden mi kaçırdınız acaba ilgi duyduğu sesleri çıkartın mesela benimki mama paket sesi poşeti sesi duyduğu gibi koşa koşa geliyor Sizinkinin de ilgi duyduğu bir sesi varsa o sesi çıkartın Belki uyumak için falan bir yere gizlenmiş veya saklanmıştır o sesi duyunca çıkabilir

Kedi sesi açarak aramayı deneyin, ya da mama kutusunu sallayın mama sesine koşup gelir benim kedim. Ama you tube dan kedi sesi açmanızda fayda var ortaya çıkar evdeyse eğer

Evde olduğuna eminseniz dolaplardan başlayın aramaya benimde çok defa başıma geldi kapağı kapalı dolap içerisinden çıktı minnacık yerden girip tekrar çıkamıyorlar. Yüksek sesli kedi sesi açıp arıyorum her defasında o şekilde çözüm buldum

baranertaga

İnşAllah kedinizi bulursunuz benim kuzenimin kedisi de böyle bir anda yok olmuştu(Yaklaşık 2 aylık falan) gardrop olsun dolap olsun her yeri aradılar yok en son kalın ve yüksek sesli kedi sesi açtılar kedi o aradıkları ama bulamadıkları dolaptan çıktı

mycutecat

Kızgınlıktaysa büyük ihtimalle o şuan çiftleşme derdindedir umarım evi geri bulabilir. Evin önüne mamasından ve kumundan koyun kendi kumunun kokusunu tanıyacaktır iyice evin çevresini arayın ve kedinizi eger bulursanız mutlaka kısırlaştırın umarım bulursunuz

Buketkazan

geçenlerde de benim kedim kaçtı evde olduğuna emindim heryer kapaliydi.meger kasla göz arası dis kapıdan cikmis apartmanın icinde bulduk
Seslenmeye devam edin mutlaka yakınlardaysa duyar

eylulberik

Kumundan dışarıya kesin koyun. O şekilde bulan çok olmuş.

Themis_hy

Çok geçmiş olsun, gözün aydın

baranertaga

Oh çok şükür benim kedimmiş gibi sevindim. Gözünüz aydın

Alperen07

Kedinizin gelmesine çoooookkkk sevindimmm gözünüz aydın

kardeleen

evet kedi sesi falan açtım çıkmadı büyük ihtimalle biz farketmeden dışarı kaçtı
bi kedinin peşine takılıpta gitmiş olabilir mi ve geri gelebilir mi acaba biz dışarı yaş mamasından koyduk kokusunu alıp gelsin diye
umarım başına bi şey gelmez :(

mycutecat

Buldunuz mu kedinizi?

kardeleen

bulamadım maalesef ilan falan astım hiçbi yerde yok ya ????

baranertaga

Çok üzüldüm bulunca yazın bizde rahatlayalım tez zamanda bulmanız dileğiyle.